1995 yılında Anadolu’muzun güzel şehri Eskişehir’de kurulduk. Dünyanın en bereketli topraklarına sahip ülkemizin, birbirinden değerli ürünlerini sadece ülkemize değil tüm dünyaya tanıtmak için uzun yıllar çalıştık ve yılmadan, azimle çalışmaya devam ediyoruz.
  TÜRK KURUYEMİŞ SEKTÖRÜNÜN ÖNCÜSÜ
Kurulduğumuz yıldan bugüne kadar yaptığımız yatırımlar ve attığımız cesaretli adımlar sayesinde, kısa zamanda bölgesel oyuncu kimliğimizden, sektörün güçlü ana markalarından birine dönüştük. Sürekli kendini yenileme, sağlıklı büyüme, doğru yatırım alanlarına yönelme ve enerjik çalışma ilkelerimizle bugün, Türk kuruyemiş sektörünün öncü şirketi haline geldik. İmza attığımız başarılarımızla İSO 500’e dâhil olarak, Türkiye’nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu arasındaki yerimizi aldık.
Sektörde, ürünlerini farklı markalar altında sunan ilk şirket olma başarısını gösterdik ve ürünlerimizi kategorilere ayırarak her ürün grubu için farklı dünyalar yarattık. Her ürünün doğasına uygun marka isimleri ve ambalajlar tasarlayarak; Bahçeden, Çitliyo, Nutzz ve Dorleo markalarını tüketicilerimizin beğenisine sunduk.

Peyman Bursa
Scroll to Top